Výsledková listina

Pěší trasa 30km:
1. Iontový stabilizátor (30 h 14 min)
2. frikulín (30 h 31 min)
3. Strejdovy spodky (32 h 49 min)

Cyklo trasa 100km:
1. Plyšový radiátor (35 h 11 min)
2. f.r.i.k.u.l.í.n. (38 h 40 min)
3. Zelený terror (38 h 42 min)

pěší start 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 tr.min. Čas F Čistý Č. Celkový tr.hod.  
Iontový stabilizátor 18:03           40   150       150     X X X X 340 18:37 24,7 30,3 5,67 D
Frikulin 18:49           40 150               X X X X 190 22:10 27,2 30,4 3,17 D
Strejdovy spodky 17:48           150 40 150             X X X X 340 20:57 27,1 32,8 5,67 D
Bednajt 19:03 40     150 150   40 150       150     X X X X 680 17:57 23,0 34,33 11,33 D
Happy matfyz friends 18:44 150     150 150 150   150 40           X X X X 790 19:32 24,6 37,8 13,17 D
Uvidíme 18:24           150       150 40   150   X X X X 490 2:03 37,3 45,5 8,17 D
Anax 19:04 150 150     150 150 150   150 150 150 150     X X X X 1350 5:48 34,8 57,3 22,50 D
BetlTEAM 18:40         150 150   150   150 150 150 150   X X X X 1050 7:03 43,7 61,2 17,50 D
Kofila 19:25         150 150               X X X X X 300 17:42 22,3 27,3 5,00 N
Samí kubíci 18:48       20 150 150 150   150     40 X X X X X X 660 2:30 31,7 42,7 11,00 N
Jeníčci 18:26 150       150 150 150 150 150 150         X X X X 1050     17,5 17,50 N
Skryté nebezpečí 19:12           150 150 X X X X X X X X X X X 300 13:00 18,3 23,3 5,00 N
Třemošenští … 18:43 150   150 20   150 40 X X X X X X X X X X X 510 12:49 18,0 26,5 8,50 N
Snoopy 19:50       150   X X X X X X X X X X X X X 150     2,5 2,50 N
                                                   
kolo                                                  
Plyšový radiátor 17:30         40             150         40   230 0:51 31,4 35,2 3,83 D
f.r.i.k.u.l.i.n. 18:20   40       40           150             230 5:10 34,8 38,7 3,83 D
Zelený terror 19:40   40     40   40 40       150             310 5:12 33,5 38,7 5,17 D
Tupouni 19:35           40     150 150   150         150   640 3:26 31,9 42,5 10,67 D
Happy team 17:40   150 150     150     150     X X X X X X X 600 16:15 22,7 32,7 10,00 N
Ňufínek team 17:30 150 150   150     150     150   X X X X X X X 750 16:15 22,8 35,3 12,50 N

TABULKY POSTUPŮ TÝMŮ

POŘADNÍKY Z NĚKTERÝCH STANOVIŠŤ

RASOŠKY - K PRŮMYSLOVÁ - P KOMENSKÉHO MOST - P - K
ZVIČINA - K JAROMĚŘSKÝ RYB. - P NOVÁ AMERIKA - P
LANŽOV - K DVŮR KRÁLOVÉ N/L. - K JORDÁN - P
RASOŠKY VODOJEM - KOLO
5:06 PLYŠOVÝ RADIÁTOR
6:22 ZELENÝ (T)ERROR
6:30 TUPOUNI
11:51 ŇUFÍNEK TÝM
PRŮMYSLOVÁ 850 - PĚŠÍ

20:06

IONTOVÝ STABILIZÁTOR

20:07

UVIDÍME 

20:07

STREJDOVY SPODKY

20:08

SAMÍ KUBÍCI

20:16

FRIKULÍN

20:22

HAPPY MATFYZ FRIENDS

20:40

BEDNAJT

21:00

BETLTEAM

21:25

SNOOPI

22:30

SKRYTÉ NEBZPEČÍ

22:33

JENÍČCI

22:39

ANAX

22:42

TŘEMOŠENŠTÍ KOPYTO A MŇOUK

KOMENSKÉHO MOST - PĚŠÍ + KOLO

23:10

STREJDOVY SPODKY

23:22

IONTOVÝ STABILIZÁTOR

23:55

UVIDÍME 

0:30

KOFILA

1:15

HAPPY MATFYZ FRIENDS

4:30

SKRYTÉ NEBEZPEČÍ

4:49

TŘEMOŠENŠTÍ KOPYTO A MŇOUK

5:00

ANAX

8:17

PLYŠOVÝ RADIÁTOR

9:40

F.R.I.K.U.L.Í.N.

9:40

ZELENÝ (T)ERROR

14:09

HAPPY TEAM

14:15

ŇUFÍNEK TÝM

JAROMĚŘSKÝ RYBNÍK - PĚŠÍ

1:42

IONTOVÝ STABILIZÁTOR

2:35 

FRIKULÍN

2:38 

STREJDOVY SPODKY

3:20 

BEDNAJT

3:54 

SAMÍ KUBÍCI

4:07 

UVIDÍME

4:43 

HAPPY MATFYZ FRIENDS

4:51 

BETLTEAM

5:39 

JENÍČCI

7:20 

ANAX

7:25 

SKRYTÉ NEBEZPEČÍ

4:30 

KOFILA

8:40 

TŘEMOŠENŠTÍ KOPYTO A MŇOUK

NOVÁ AMERIKA - PĚŠÍ
11:39 IONTOVÝ STABILIZÁTOR
12:05 BEDNAJT
13:49 HAPPY MATFYZ FRIENDS
15:40 STREJDOVY SPODKY
16:14 FRIKULÍN
17:18 JENÍČCI
18:09 UVIDÍME
19:30 BETLTEAM
21:20 SAMÍ KUBÍCI
23:00 ANAX
JORDÁN - PĚŠÍ
15:47 IONTOVÝ STABILIZÁTOR
16:00 BEDNAJT
16:59 HAPPY MATFYZ FRIENDS
19:02 STREJDOVY SPODKY
19:16 FRIKULÍN
23:23 UVIDÍME
0:31 ANAX
5:40 BETLTEAM
DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM - KOLO
12:20 PLYŠOVÝ RADIÁTOR
14:15 FRIKULÍN (pěší)
15:30 UVIDÍME (pěší)
16:00 TUPOUNI
16:05 ZELENÝ (T)ERROR
16:15 F.R.I.K.U.L.Í.N.
ZVIČINA - KOLO
16:55 PLYŠOVÝ RADIÁTOR
20:10 ZELENÝ TERROR
20:10 TUPOUNI
20:45 F.R.I.K.U.L.Í.N.
LANŽOV - KOLO
21:07 PLYŠOVÝ RADIÁTOR
23:20 TUPOUNI
1:12 F.R.I.K.U.L.Í.N.
1:45 ZELENÝ TERROR

TABULKY POSTUPŮ TÝMŮ

Happy Matfyz friends frikulín Plyšový radiátor Betlteam Bednajt

Happy Matfyz friends

Místo  Čas příchodu Čas odchodu Poznámka
Garáže 20:07 20:09  
Průmyslová 20:23 20:36  
Pevnost 22:25 0:14  
Most 0:45; 1:15 2:39 30 min. než jsme našli šifru
Rybník 4:43 6:50 před 1půl hod. odpočinek
Heřmanice 7:45 8:12  
Kuks 8:55 9:23  
Braun 11:05 13:15  
Golf 13:49 14:06  
Nouzov 14:40 14:51  
Kluziště 15:15 15:23  
Posed 16:59 17:50  
Cíl 19:32    
frikulín - pěší
místo příchod odchod pozn. nápovědy
0. šifra nádraží 18:49 19:38    
1. šifra garáže 19:38 19:52    
2. šifra Průmyslová 20:16 20:28    
3. šifra Josefov 21:00 23:25 22:05 - návrat z podzemí  
4. šifra most 0:20 2:00    
5. šifra rybník 2:35 5:59 3:50 - přesun do Hořenic ;) nápověda
6. šifra Heřmanice 6:25 9:20   řešení
7. šifra Kuks 10:05 11:00    
8. šifra Betlém 12:25 13:00    
Dvůr Králové   14:15 15:16 napojení na cyklo ;)  
Kuks   15:30 15:37 zpátky na pěší  
9. šifra Nová Amerika 16:14 16:35    
10. šifra Nouzov 17:04 17:37    
11. šifra Velichovky 18:04 18:15    
12. šifra Jordán 19:16 20:25    
cíl garáže 22:10      

Plyšový radiátor

Místo  Čas příchodu Čas odchodu Poznámka
Sukovy sady 17:30 17:47  
Slezské předměstí 18:10 18:30  
Divec 19:12 19:22 odjezd směr Bukovina, po správném vyřešení odjezd z Bukoviny 20:00
Libníkovice 19:50 22:25  
Skršice 22:55 3:45 spánek, nápověda
Jásenná 4:05 4:43  
Rasošky 5:06 5:24  
Josefov 5:40 8:00  
Komenského 8:17 9:10  
Kuks 9:45 10:30  
Betlém 11:15 11:46  
Dvůr Králové 12:20 14:58 oběd, řešení
Les Království 15:29 15:33  
Zvičina 16:55 17:46  
Miletín 18:11 19:09 odjezd směr Lázně Bělohrad, po
konzultaci s orgy oprava azimutu, nový průjezd Miletínem cca 20:50
Lanžov 21:20 21:58  
Velichovky 22:50 23:50 nápověda
Garáže 00:30   hledání kýble
Betlteam
Místo Čas příchodu Čas odchodu Poznámka
Nádraží Cca 18:30 20:20:00  
Garáže v Jar. Cca 20:20 20:25:00  
Průmyslová 21:05:00 21:20:00  
Bastion Josefov 22:09:00 01:00:00  
Komenského most 02:00:00 04:20:00 Řešení
Jaroměřský rybník 04:51:00 07:00:00 Řešení
Most Heřmanice 08:00:00 08:55:00  
Hospital Kuks 10:30:00 13:30:00 Řešení
Braunův Betlém 15:00:00 18:30:00  
Nová Amerika 19:30:00 19:50:00 Řešení
Dům Nouzov 00:40:00 02:30:00 Řešení
Velichovky kluziště 03:30:00 04:30:00 Řešení
Potok Jordán 06:00:00 06:00:00 Rezignace na šifru, řešení ihned po přečtení
Garáže v Jar. 07:00:00 07:10:00 Odjezd nejbližším vlakem do Práglu


Bednajt

Místo Čas příchodu Čas odchodu řešení/nápověda Poznámka
Nádraží 19:00 20:25 nápověda postup správný, špatná dohledávka
Garáže v Jaroměři 20:20 20:25    
Průmyslová 20:40 21:10    
Pewnost Josefov 21:30 23:20 nápověda, řešení 22:20 venku z katakomb
Komenského most 0:18 2:20 nápověda, řešení
Rybník Jaroměř 3:30 4:28   vyřešeno pohledem do mapy, Michal spánek
Heřmanice 5:30 6:30 nápověda Bára + Áňa spánek
Hospital Kuks 7:15 9:45 nápověda, řešení dovoz snídaně, spánek
Braunův Betlém 10:55 11:30    
Country Club 12:05 12:30    
Hospoda Za nosem 13:10 13:30   Michal umí lístek nazpaměť
Velichovka 14:10 15:10 nápověda, řešení potkáváme nekomunikativní Ionťáky
Potok Jordán 16:00 16:40    
Garáže v Jaroměři 17:55     loveno klackem